A.R. Brzostowscy

Usługi pogrzebowe - Nowy Targ

Usługi pogrzebowe to oferty uroczystości pogrzebowych oraz trumien i urn, połączonych z niezbędną organizacją taką jak oprawa muzyczna, dekoracjami kwiatowymi oraz innymi dodatkowymi możliwościami. Posiadamy również kaplice do modlitw, oraz tabliczki nagrobkowe. Wybierając pomoc naszego Zakładu Pogrzebowego macie Państwo pewność uzyskania najlepszej pomocy podczas organizacji tego ważnego wydarzenia. Oprócz tradycyjnego pochówku Osoby Zmarłej podejmujemy się także kremacji zgodnie z prośbą rodziny. Pomożemy w sprowadzeniu osób zmarłych poza granicami kraju na terenie Unii Europejskiej oraz Stanów Zjednoczonych z zachowaniem wszelkich niezbędnych kwestii, na podstawie obowiązujących przepisów prawnych. Prowadzimy swoją działalność w sposób kompleksowy i profesjonalny, zapewniamy sumienne wywiązanie się z powierzonych nam obowiązków.

  Dom pogrzebowy
  Z wieloletnimi tradycjami i doświadczeniem

  Dom pogrzebowy

  Jesteśmy najstarszym Domem Pogrzebowym na Podhalu z wieloletnimi tradycjami i doświadczeniem dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu najwyższy poziom usług i pomocy w tych trudnych chwilach jakich się Państwo znaleźli.

  Ceremonie pogrzebowe
  Pomoc na każdym etapie pogrzebu

  Ceremonie pogrzebowe

  Ceremonie pogrzebowe Nowy Targ to uroczystości poświęcone ostatniemu pożegnaniu bliskiej osoby. Chociaż wydarzenie zazwyczaj ma smutny charakter, dla najbliższych jest niezwykle istotne.

  Kremacja
  Proces ceremonii spopielenia

  Kremacja

  Na życzenie klientów mamy możliwość pochowania Zmarłego w formie spopielenia. Kremacja zostaje wykonana w krematorium, natomiast cały proces przygotowawczy zostaje przeprowadzony w taki sam sposób, jak w przypadku tradycyjnego pogrzebu.

  Transport zwłok z zagranicy
  USA, Unii Europejskiej i inne kraje

  Transport zwłok z zagranicy

  Sprowadzanie Osób Zmarłych na terenie USA i Unii Europejskiej to proces niezwykle skomplikowany. Dlatego też dla rodziny zmarłego jest to nie lada wyczyn. Transport zwłok najlepiej powierzyć profesjonalnej firmie pogrzebowej, które jest nieocenioną pomocą w tym trudnym czasie.

  Kaplica pogrzebowa
  Tradycyjny, sakralny wystrój

  Kaplica pogrzebowa

  Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest pożegnanie zmarłego w spokojnej atmosferze zadumy. Ten podniosły moment musi mieć odpowiednią oprawę. Kaplica pogrzebowa udostępniana jest wyłącznie rodzinie i żałobnikom. Brak osób postronnych gwarantuje należyty komfort.

  Tabliczki nagrobkowe
  Oferujemy oryginalne i wyjątkowe wzory

  Tabliczki nagrobkowe

  Zakład pogrzebowy AR Brzostowcy w swojej bogatej ofercie posiada szeroki wybór eleganckich tabliczki nagrobkowych. Są to produkty najwyższej jakości, wykonane nowoczesną technologią, dzięki czemu posiadają wysoką odporność na warunki atmosferyczne.

  Trumny i urny
  Realizujemy także indywidualne zlecenia

  Trumny i urny

  Dzięki wieloletniej obecności w branży pogrzebowej, prowadzimy stałą współpracę z najlepszymi producentami trumien i urn, przodującymi zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Trumny to przede wszystkim sprawdzone materiały oraz najwyższej jakości wykonanie.

  Wieńce i wiązanki
  Zapewniamy szeroki wybór

  Wieńce i wiązanki

  Kwiaty są nieodłącznym elementem każdej ceremonii pogrzebowej. Kwiaty towarzyszą przecież człowiekowi we wszystkich najważniejszych momentach życia. Są symbolem piękna, miłości, najcieplejszych uczuć wobec osoby obdarowanej.

  Kamieniarstwo, nagrobki
  Oryginalne i indywidualne wzory

  Kamieniarstwo, nagrobki

  Kamieniarstwo - pomniki i tabliczki nagrobne to sposób na upamiętnienie najbliższych zmarłych. Wybór jest na prawdę duży, dlatego każda rodzina znajdzie coś w swoim guście. Nasi pracownicy chętnie pomogą w wyborze konstrukcji kamieniarskiej i przeprowadzą przez proces zamówienia.

Trwa ładowanie strony...