AR Brzostowscy

Zakład pogrzebowy Bańska Niżna

Zakład pogrzebowy Bańska Niżna to firma, której celem jest pomoc wszystkim osobom dotkniętym śmiercią bliskiego. Wyróżniamy się niemałym doświadczeniem w swojej branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować profesjonalne wykonanie każdej usługi.

Jakie są zadania naszego domu pogrzebowego?

Organizacja pogrzebu to zadanie, które wymaga wsparcia profesjonalistów. Jeżeli zależy Ci na tym, aby usługi pogrzebowe Bańska Niżna zostały zrealizowane z należytym profesjonalizmem, to wybranie naszej firmy będzie strzałem w dziesiątkę. Zapewniamy gigantyczny wybór trumien, urn, a także wieńców czy wiązanek. Co więcej, dostaniesz u nas pomniki i tablice nagrobne, dzięki którym groby będą wyglądały o wiele bardziej bogato. Nasze usługi nie kończą się jednak na sprzedaży akcesoriów pogrzebowych. Oprócz nich oferujemy także kompleksową pomoc przy organizacji ostatniego pożegnania zmarłego. Dbamy o to, aby każdy pogrzeb odbył się w pełni profesjonalnie i został na długo zapamiętany przez wszystkich gości

 

Jaką pomoc jeszcze oferujemy?

Dom pogrzebowy Bańska Niżna specjalizuje się także w wykonywaniu kremacji zwłok. Mając na uwadze, jak istotny jest to proces, dokładamy wszelkich starań, aby ciało zostało odpowiednio skremowane i przygotowane do pochówku. Naszym klientom udostępniamy także katafalk, a ponadto zapewniamy bezpieczne przechowywanie ciał w odpowiednio przystosowanych do tego warunkach. Mamy na względzie też to, że osoby pogrążone w żałobie nierzadko nie mają głowy do załatwiania formalności urzędowych związanych ze zgonem. Dlatego oferujemy pomoc przy dopinaniu szczegółów związanych z pogrzebem na ostatni guzik. Jedną z naszych domen jest również to, że posiadamy piękną kaplicę, która jest przeznaczona dla osób chcących pomodlić się oraz czuwać przy zmarłym. Dzięki niej walka z natrętnymi myślami związanymi z utratą bliskiej osoby będzie o wiele prostsza. Decydując się na zaufanie naszej firmie, na pewno nie odczujesz niechcianego niedosytu.

A.R. Brzostowscy
ZAKŁAD USŁUG POGRZEBOWYCH
34-400 Nowy Targ
ul. Świętej Anny 46
Filia Łapsze Niżne
ul. Jana Pawła II (przy kościele)
Tel.: 18 265 92 21
Trwa ładowanie strony...