AR Brzostowscy

Zakład pogrzebowy Bańska Wyżna

Usługi pogrzebowe Bańska Wyżyna są świadczone przez nas z zachowaniem należytych zasad profesjonalizmu. Lista naszych zadań jest naprawdę długa, albowiem zajmujemy się nie tylko organizowaniem pogrzebów, ale także sprzedażą trumien, wieńców czy wiązanek.

Jakie są nasze zadania?

Oferujemy piękne krzyże oraz tabliczki pogrzebowe, dzięki którym grób zmarłego będzie mógł być jeszcze piękniejszy. Nasza firma jest przygotowana nawet na szczególnie ekstremalne wyzwania, dlatego oferujemy sprowadzanie zwłok z zagranicy czy przechowywanie ciał zmarłych w specjalnych chłodniach. Dzięki temu w naszej firmie idealną pomoc dla siebie znajdą wszyscy klienci. Jedną z naszych domen jest także to, że zajmujemy się kremacją zwłok. Jeżeli więc chcesz mieć pewność, że Twój bliski zostanie pochowany w godny sposób, to zaufanie nam powinno być istnym strzałem w dziesiątkę.

Poznaj nasze mocne strony

Dom pogrzebowy Bańska Wyżyna to prawdziwy hegemon w swojej branży. Oprócz sprzedaży akcesoriów pogrzebowych oferujemy też udostępnienie katafalku pogrzebowego czy załatwienie najważniejszych urzędowych formalności. Posiadamy także nowoczesne samochody pogrzebowe, dzięki którym możemy kompleksowo zajmować się przygotowaniem zmarłego do pogrzebu. W naszej firmie pracują sami profesjonaliści, którzy mają olbrzymie doświadczenie w tym zakresie. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zajmiemy się Twoim bliskim z należytym szacunkiem i godnością. Pomogliśmy już przy organizacji wielu pogrzebów, co sprawia, że nie boimy się żadnych wyzwań i jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym wyzwaniem.

Utrata bliskiego to zawsze bardzo przykre doświadczenie. W tym trudnym okresie niezwykle ważne jest, aby mieć obok siebie pomoc i wsparcie. Jeżeli szukasz firmy, która zajmie się organizacją pogrzebu i ostatnim pożegnaniem zmarłego, to trafiłeś w dziesiątkę. Zakład pogrzebowy Bańska Wyżyna jest bowiem prawdziwym potentatem w swojej branży i może pomóc każdemu klientowi, bez wyjątku.

A.R. Brzostowscy
ZAKŁAD USŁUG POGRZEBOWYCH
34-400 Nowy Targ
ul. Świętej Anny 46
Filia Łapsze Niżne
ul. Jana Pawła II (przy kościele)
Tel.: 18 265 92 21
Trwa ładowanie strony...