AR Brzostowscy

Zakład pogrzebowy Długopole

Doświadczyłeś śmierci bliskiego i nie wiesz, w jaki sposób poradzić sobie z zaistniałą sytuacją? Jeżeli cenisz sobie rzetelne podejście do klienta i szacunek do Zmarłego, to nasz zakład pogrzebowy Długopole będzie doskonałym wyborem dla Ciebie. Wyróżniamy się olbrzymim doświadczeniem w swojej branży, dzięki czemu wiemy, jak zorganizować pogrzeb, aby godnie pożegnać Zmarłego.

Czym się zajmujemy?

Gama naszych kompetencji jest bardzo szeroka. Specjalizujemy się bowiem nie tylko w sprzedaży akcesoriów pogrzebowych, ale również dbamy o załatwienie wszelkich niezbędnych formalności. Oferujemy przechowywanie ciał Zmarłych w profesjonalnych chłodniach, sprowadzanie ciał z innych państw do Polski, a także zapewniamy możliwość modlitwy za Zmarłego w specjalnie przystosowanej do tego kaplicy. Z nasza pomocą nie będziesz musiał martwić się także o kremację zwłok, gdyż nasi pracownicy zadbają o to, aby przygotować Zmarłego do pogrzebu. Oferowane przez nas usługi pogrzebowe Długopole są także dla osób, które szukają pięknych wieńców, wiązanek czy krzyży. Co więcej, dysponujemy szerokim asortymentem umożliwiającym znalezienie odpowiedniej trumny bądź urny. Posiadamy również opcje udostępniania katafalku pogrzebowego wraz z krzyżem i świecznikami do domu żałoby.

Zakład pogrzebowy Długopole - poznaj nasze mocne strony

Dom pogrzebowy Długopole to synonim najwyższej jakości. Dbamy bowiem nie tylko o odpowiednie przygotowanie Zmarłego do pogrzebu, ale również gwarantujemy niezbędne wsparcie dla rodzin pogrążonych w żałobie. Specjalizujemy się w załatwianiu najważniejszych formalności z ZUS-em i innymi urzędami, w efekcie czego jesteśmy w stanie odciążyć najbliższych Zmarłego i ułatwić im przebrnięcie przez ten trudny okres. W naszej firmie pracują wyłącznie profesjonaliści, dzięki czemu kremacja zwłok oraz przewożenie Zmarłego zawsze odbywa się w bezpieczny sposób. Naszą mocną stroną są też atrakcyjne ceny.

A.R. Brzostowscy
ZAKŁAD USŁUG POGRZEBOWYCH
34-400 Nowy Targ
ul. Świętej Anny 46
Filia Łapsze Niżne
ul. Jana Pawła II (przy kościele)
Tel.: 18 265 92 21
Trwa ładowanie strony...