AR Brzostowscy

Zakład pogrzebowy Dursztyn

Szukasz profesjonalnego wsparcia przy organizacji pogrzebu, ale nie umiesz znaleźć żadnej zaufanej firmy, która zajmie się najważniejszymi formalnościami? Jeżeli tak, to zakład pogrzebowy Dursztyn powinien być idealną opcją dla Ciebie. Wyróżniamy się wieloma pozytywnymi recenzjami, a ponadto działamy w tej branży od naprawdę dawna, dzięki czemu doskonale wiemy, w jaki sposób pomóc rodzinom pogrążonym w żałobie.

Zakład pogrzebowy Dursztyn - poznaj zakres naszych usług

Usługi pogrzebowe Dursztyn to naprawdę szeroka kategoria. Sprawia to, że nasza pomoc jest idealna nawet dla szczególnie wymagających klientów. Naszą główną domeną jest sprzedaż trumien oraz urn. Na stanie posiadamy produkty w różnych rozmiarach, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Co więcej, oferujemy jakościowe wieńce pogrzebowe oraz wiązanki, z pomocą których ostatnie pożegnanie zmarłego będzie jeszcze bardziej chwytające za serce. Nasza firma dysponuje także samochodami pogrzebowymi oraz konduktowymi, co oznacza, że jesteśmy w stanie pomóc wszystkim osobom, które dostarczyły śmierci bliskiego. Naszą ważną zaletą jest także fakt, że zajmujemy się organizacją pogrzebów. Jeżeli chcesz mieć pewność, że ceremonia zostanie dopięta na ostatni guzik, to skorzystanie z naszego wsparcia będzie strzałem w dziesiątkę.

Czym jeszcze się zajmujemy?

Dom pogrzebowy Dursztyn specjalizuje się także w kremacji zwłok. Oznacza to, że jesteśmy w stanie zająć się w stu procentach przygotowaniem zmarłego do pogrzebu. Posiadamy także jakościowe chłodnie, dzięki którym możliwe jest przechowanie ciała zmarłego w bezpiecznych warunkach. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, możesz liczyć także na załatwienie papierkowej roboty. Specjalizujemy się bowiem w ustalaniu najważniejszych formalności z ZUS-em oraz KRUS-em, w efekcie czego jesteśmy w stanie okazać wsparcie nawet najbardziej wymagającym klientom. Wybierając naszą firmę, zyskujesz pewność, że przebrnięcie przez okres żałoby stanie się mniej traumatyczne.

A.R. Brzostowscy
ZAKŁAD USŁUG POGRZEBOWYCH
34-400 Nowy Targ
ul. Świętej Anny 46
Filia Łapsze Niżne
ul. Jana Pawła II (przy kościele)
Tel.: 18 265 92 21
Trwa ładowanie strony...