AR Brzostowscy

Zakład pogrzebowy Gronków

Zależy Ci na profesjonalnej, a zarazem niedrogiej pomocy przy organizacji pochówku Zmarłego? Jeżeli tak, to skorzystanie z naszego wsparcia będzie doskonałą decyzją. Zakład pogrzebowy Gronków wyróżnia się sporym doświadczeniem w tej branży, dzięki czemu swoją ofertę kieruje nawet do najbardziej wymagających klientów.

Czym zajmuje się nasz zakład pogrzebowy?

Na usługi pogrzebowe Gronków jest naprawdę spore zapotrzebowanie. Mając na uwadze odmienne oczekiwania naszych klientów, oferujemy bardzo szeroką gamę świadczonych usług. Naszą główną domeną jest sprzedaż unikatowych urn oraz trumien. Z ich pomocą żegnanie Zmarłego stanie się o wiele bardziej wyjątkowe. W zakresie naszych kompetencji znajduje się też sprzedawanie krzyży czy tabliczek grobowych, które uatrakcyjnią miejsce spoczynku Zmarłego. Ważną zaletą naszego zakładu jest także to, że załatwiamy wszystkie istotne formalności urzędowe związane ze zgonem, a ponadto dbamy o kompleksowe przygotowanie zmarłego do uroczystości pogrzebowej. Dlatego też zajmujemy się nie tylko przechowywaniem ciała w chłodni, ale też oferujemy profesjonalne wykonanie kremacji zwłok.

Czemu warto nam zaufać?

Nasz dom pogrzebowy Gronków ma naprawdę sporo przymiotów. Wyróżniamy się bowiem nie tylko szerokim zakresem działania, ale też profesjonalnym podejściem do klienta. Mamy na uwadze to, że śmierć bliskiego to zawsze bardzo przykry moment, dlatego ważne jest, aby w tym trudnym okresie mieć podporę w postaci wsparcia profesjonalistów. Nasz zakład pogrzebowy jest w stanie usatysfakcjonować nawet bardzo wymagające osoby. Oferujemy zarówno wypożyczanie katafalku, jak i bezpieczne przewożenie ciała w docelowe miejsce. Wieloletnie doświadczenie w tej branży sprawia, że doskonale wiemy, w jaki sposób obchodzić się ze zmarłymi. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spoczywają oni w dobrych rękach. Decydując się na skorzystanie z naszej pomocy, możesz być pewny, że zajmiemy się Twoim Zmarłym bliskim najlepiej jak tylko możemy.

A.R. Brzostowscy
ZAKŁAD USŁUG POGRZEBOWYCH
34-400 Nowy Targ
ul. Świętej Anny 46
Filia Łapsze Niżne
ul. Jana Pawła II (przy kościele)
Tel.: 18 265 92 21
Trwa ładowanie strony...