AR Brzostowscy

Zakład pogrzebowy Ludźmierz

Zakład pogrzebowy Ludźmierz specjalizuje się w świadczeniu pomocy dla klientów dotkniętych śmiercią osoby bliskiej. Nasza firma zajmuje się organizacją pogrzebów oraz pomaganiem przy szeroko pojętych formalnościach związanych z żegnaniem Zmarłego.

Zakres naszych usług

Nasz zakład pogrzebowy doskonale zdaje sobie sprawę z odmiennych oczekiwań naszych klientów. Dlatego też nasza oferta jest niebywale różnorodna. Na co dzień zajmujemy się przede wszystkim organizacją pogrzebów i dokładaniem wszelkich starań, aby ceremonia pogrzebowa odbyła się z pełną godnością. Oprócz tego oferujemy także sprzedaż niezbędnych akcesoriów pogrzebowych. W naszej firmie dostaniesz wysokiej jakości trumny wykonane z najlepszych materiałów, a także urny, wieńce czy wiązanki, Co więcej, oferujemy również usługi kamieniarski i grabarskie.

Czym jeszcze zajmuje się nasz zakład pogrzebowy?

Dom pogrzebowy Ludźmierz zdaje sobie sprawę z tego, że śmierć bliskiego to olbrzymia strata dla każdej osoby. Dlatego też udostępnia specjalną kaplicę, w której klienci mogą pomodlić się przed pogrzebem za duszę zmarłego. Nasza firma oferuje także wypożyczanie katafalku, załatwianie formalności w ZUS-ie. Ważną zaletą naszego domu pogrzebowego jest też fakt, że zajmujemy się profesjonalnym sprowadzaniem ciał z państw UE. Dzięki temu jesteśmy w stanie pomóc wszystkim klientom bez wyjątku.

A.R. Brzostowscy
ZAKŁAD USŁUG POGRZEBOWYCH
34-400 Nowy Targ
ul. Świętej Anny 46
Filia Łapsze Niżne
ul. Jana Pawła II (przy kościele)
Tel.: 18 265 92 21
Trwa ładowanie strony...