AR Brzostowscy

Zakład pogrzebowy Szaflary

Śmierć bliskiej osoby to zawsze niebywale przykry czas, który dostarcza wielu zmartwień. W tym niełatwym okresie szczególnie ważne jest, aby uzyskać niezbędne wsparcie. Jeżeli zależy Ci na tym, aby pożegnanie Zmarłego odbyło się w profesjonalny sposób, to zakład pogrzebowy Szaflary będzie doskonałą decyzją. Wyróżniamy się ponadprzeciętnym doświadczeniem w swojej branży, dzięki czemu możemy pomóc nawet szczególnie wymagającym klientom.

Jakie usługi oferujemy?

Usługi pogrzebowe Szaflary to naprawdę szeroka kategoria. Sprawia to, że oferowana przez nas pomoc przy pochówku Zmarłego jest kompleksowa. Gwarantujemy przede wszystkim olbrzymi wybór trumien oraz urn, a ponadto specjalizujemy się w sprzedaży niebywale estetycznych wieńców pogrzebowych i wiązanek oraz rzetelnej obsłudze pogrzebów. W swojej ofercie posiadamy też gigantyczny wybór tabliczek pogrzebowych czy krzyży. Oferowane przez nas produkty sprawią, że pochowasz Zmarłego z należytym szacunkiem i dostojnością. Dom pogrzebowy Szaflary zajmuje się jednak nie tylko sprzedażą akcesoriów pogrzebowych, ale też załatwieniem ważnych formalności związanych z pochówkiem Zmarłego. Z naszą pomocą załatwienie najważniejszych spraw z ZUS-em czy KRUS-em nie będzie spoczywało na Twoich barkach. Ważnym elementem naszej oferty jest też kremacja zwłok.

Dlaczego warto nam zaufać?

Lista naszych walorów jest naprawdę długa, co sprawia, że skorzystanie z zakładu pogrzebowego w Szaflarach zawsze będzie strzałem w dziesiątkę. Zapewniamy nie tylko atrakcyjne ceny za realizację usług, ale również niezbędne wsparcie dla rodzin pogrążonych w żałobie. Nasz zakład pogrzebowy pomoże na każdym etapie organizacji pogrzebu. Oferujemy bowiem zarówno chłodnie do przechowywania ciał Zmarłych, jak i pomoc dla rodzin, które chcą sprowadzić zwłoki z zagranicy. Bardzo ważną zaletą naszej firmy jest także to, że udostępniamy specjalną kaplicę, w której rodzina Zmarłego może pomodlić się za jego duszę.

A.R. Brzostowscy
ZAKŁAD USŁUG POGRZEBOWYCH
34-400 Nowy Targ
ul. Świętej Anny 46
Filia Łapsze Niżne
ul. Jana Pawła II (przy kościele)
Tel.: 18 265 92 21
Trwa ładowanie strony...